Resultater – lokale prøver

DP = Distriksprøve/lokalprøve         FM = Fylkesmesterskap          LP = Landsprøve

 

_____________________________________________________________________________

GJENNOMFØRTE PRØVER FOR 2016

 

DP Aremark i Østfold den 18/12/2016 Klasse Kl 3 m/del+skillind
Henteavstand 500m Dommer Modin, Sissel

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 NO55030/11 BC BEA Knive, Jaran 20 10 17 25 9 10 10 08:00 101
2 NO41896/15 BC SIRI Knive, Jaran 20 9 17 25 10 10 10 10:00 101
3 NO55029/11 BC ALLIE Buer, Anne 18 10 17 28 10 10 8 10:00 101
4 SNL/321810 BC Yolo Kristiansen, 18 9 19 25 10 9 8 11:00 98
5 NO31158/13 BC FIBULA Bilstad, Karen 20 10 16 23 10 5 9 11:00 93
6 S00/328527 BC LAPP Andersen, Petter 17 10 14 24 10 6 8 11:00 89
7 NO30308/12 BC HIPPI Osen, Torunn 18 10 14 26 0 8 10 11:00 86
8 NO53993/15 BC Suzie Kristiansen, Jane 18 9 20 16 9 4 9 11:00 85
9 NO35131/15 BC Bet Buer, Anne 18 7 16 21 10 5 8 00:00 85
10 NO50163/13 BC Hjalmar Elvebråten, Nina 19 10 17 13 10 9 6 08:00 84
11 NO47005/10 BC ZIMBA Eftedal, Roy 20 10 17 13 7 3 12 12:00 82
12 S00/328532 BC AOIFE Andersen, Petter 18 10 13 18 10 9 0 12:00 78
13 SNL/321809 BC TIILI Tangeland, Vidar 17 7 17 16 10 10 1 11:00 78
14 NO41893/15 BC AKERSBORG Knive,  Jaran 18 6 10 16 8 6 10 11:00 74
15 NO50081/13 BC Mio Eftedal, Roy 20 10 20 5 0 10 6 11:00 71
16 17060/2008 BC WHIMSEY Tangeland,  Vidar 15 6 8 20 8 10 0 12:00 67
17 NO41894/15 BC LOPPA Bilstad, Karen 18 10 14 13 0 5 6 11:00 66
18 NO31766/14 BC DWEEZIL Z Eklund, Andreas 15 5 8 0 0 0 0 05:00 28
19 Krutt Haug, Tonje 0 0 0 0 0 0 0 12:00 0

 

DP Aremark i Østfold den 17/12/2016 Klasse Kl 3 m/del+skillind
Henteavstand 500m Dommer Modin, Sissel

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 NO41893/15 BC AKERSBORG Knive,  Jaran 16 10 15 27 10 10 8 09:00 96
2 SNL/321809 BC TIILI Tangeland, Vidar 20 7 8 27 10 10 10 09:00 92
3 NO31158/13 BC FIBULA Bilstad, Karen 20 8 18 25 0 9 10 10:00 90
4 S00/328527 BC LAPP Andersen, Petter 20 10 13 21 10 7 9 10:00 90
5 NO55030/11 BC BEA Knive, Jaran 20 8 18 12 10 10 10 09:00 88
6 NO35131/15 BC Bet Buer, Anne 20 6 16 22 10 6 8 10:00 88
7 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 20 8 17 24 0 7 7 09:00 83
8 S00/328532 BC Aoife Andersen, Petter 15 10 11 20 10 9 8 10:00 83
9 00000 Jim Sand, Jon 1 7 19 23 10 10 10 00:00 80
10 NO50081/13 BC Mio Eftedal, Roy 18 6 14 14 10 9 7 00:10 78
11 NO41896/15 BC SIRI Knive, Jaran 17 10 12 23 7 7 0 11:00 76
12 17060/2008 BC WHIMSEY Tangeland, Vidar 12 7 17 23 9 5 0 11:00 73
13 NO55029/11 BC ALLIE Buer, Karianne 18 6 8 19 5 10 7 10:00 73
14 NO53993/15 BC Suzie Kristiansen, Jane 1 10 19 24 9 10 0 11:00 73
15 Tan Kjelstrup, Cathinka 19 7 8 20 0 8 10 11:00 72
16 NO30308/12 BC HIPPI Osen, Torunn 20 9 12 16 0 2 9 10:00 68
17 NO38769/15 BC Peg Sand, Jon 10 8 15 16 8 8 0 11:00 65
18 SNL/321810 BC Yolo Kristiansen, Jane 1 10 16 24 0 0 0 11:00 51
19 NO47005/10 BC ZIMBA Eftedal, Roy 19 8 3 2 10 0 0 11:00 42
20 Ureg Krutt Haug, Tonje 8 9 14 0 0 0 0 05:00 31
21 NO35553/12 BC SLIP Røed, Sigmund 17 2 5 0 0 0 0 04:00 24
22 Easy Kjelstrup, Cathinka 13 2 8 0 0 0 0 05:00 23
23 NO41894/15 BC LOPPA Bilstad, Karen 1 10 5 0 0 0 0 05:00 16
24 NO55512/15 BC MOLLI Tegler, Monica 1 7 1 5 2 0 0 11:00 16
25 NO31766/14 BC DWEEZIL Z Eklund, Andreas 1 2 0 0 0 0 0 03:00 3
28 NO49611/14 BC Kili Bergan, Kristin 0 0 0 0 0 0 0 11:00 0
28 no Bell Sand, Jon 0 0 0 0 0 0 0 02:00 0
28 NO50163/13 BC Hjalmar Elvebråten, Nina 0 0 0 0 0 0 0 11:00 0

 

DP Rakkestad i Østfold den 13/11/2016 Klasse Kl 2
Henteavstand 200m Dommer Pettersen, Steffen

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Tid Sum
1 S00/328532 BC AOIFE Andersen, Petter 19 6 23 26 13 06:00 87
2 NO55512/15 BC MOLLI Tegler, Monica 18 8 21 26 13 06:00 86
3 Ureg FLOSS Eklund, Anderas 15 5 22 12 15 04:00 69
4 NO33260/14 BC Tod Runningen, Alf Kjetil 16 5 10 7 12 06:00 50
5 NO55404/13 BC Weed Tangeland, Thor Vida 18 9 15 0 0 10:00 42
6 05106/06 BC NELL Bergerud, John 19 8 8 0 0 10:00 35
8 NO34077/12 BC FAVEROS I Westby, Ranveig 0 0 0 0 0 10:00 0
8 NO55516/15 BC KASI Tegler, Monica 0 0 0 0 0 10:00 0

DP Rakkestad i Østfold den 13/11/2016 Klasse Kl 2
Henteavstand 200m Dommer Pettersen, Steffen

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Tid Sum
1 NL321809 Tiili Tangeland, Vidar 19 7 25 21 15 05:20 87
2 S00/328527 BC Sam Andersen, Petter 19 10 23 20 12 06:30 84
3 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 12 9 22 20 13 09:00 76
4 NO31766/14 BC DWEEZIL Z Eklund, Andreas 14 4 21 22 14 06:10 75
5 S00/33110 Dark Undrum, Jostein 15 6 22 5 14 07:50 62

 

DP Rakkestad i Østfold den 13/11/2016 Klasse Kl 1
Henteavstand 150m Dommer  Pettersen, Steffen

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 NO55516/15 BC KASI Tegler, Monica 10 6 19 0 9 14 06:00 58
2 Ureg Maja Rindal, Grethe 20 9 10 0 0 0 08:00 39
3 Ureg Kitty Ann-Karin Isaksen 1 1 5 0 8 13 05:00 28
5 NO46211/13 BC Twister Pedersen, Trude Ræstad 0 0 0 0 0 0 08:00 0
5 Ureg Yoy-yoy Eklund, Anderas 0 0 0 0 0 0 08:00 0

 

DP Fredrikstad i Østfold den 21/09/2016 Klasse Kl 3 m/del+skillind
Henteavstand 300m  Dommer  Modin, Sissel

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 S00/335228 BC GROEFAEN Andersen, Petter 20 9 18 27 6 10 10 11:00 100
2 17060/2008 BC WHIMSEY Tangeland, Vidar 20 7 16 19 9 10 10 11:00 91
3 S00/328527 BC LAPP Andersen, Petter 20 8 17 18 0 9 0 12:00 72
4 NO50510/14 BC Yes Tegler, Monica 20 8 15 10 0 7 10 09:00 70
5 NO30308/12 BC HIPPI Osen, Torunn 17 8 16 16 0 0 0 12:00 57
6 NO47009/10 BC ZHEA Bye, Astrid 13 7 5 8 8 7 7 11:00 55
7 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 18 1 12 10 0 9 0 12:00 50
8 S00/328528 Krutt Haug, Tonje 12 8 5 15 0 0 0 12:00 40
9 SNL/321809 BC TIILI Tangeland, Vidar 20 8 0 0 0 0 0 02:00 28
10 S00/331103 BC Dark Undrum, Jostein 0 0 0 0 0 0 0 01:00 0

FM Eidsberg i Østfold den 11/09/2016 Klasse Kl 1
Henteavstand 100m Dommer Nymoen, Ole Martin

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 NO55512/15 BC MOLLI Tegler, Monica 9 10 22 20 3 15 08:00 79
2 S00/298963 Babe Voldmo, Hege 12 7 4 0 0 0 08:00 23
3 NO50026/14 BC Tingeling Røykaas, Trine 0 0 0 0 0 0 08:00 0


FM Eidsberg i Østfold den 11/09/2016 Klasse Kl 2
Henteavstand 180m Dommer Nymoen, Ole Martin

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Tid Sum
1 NO39625/12 BC Luke Røykaas, Trine 19 10 23 22 14 03:42 88
2 NO37679/15 BC ZETT Pettersen, Steffen- 16 8 19 14 15 05:00 72

 

FM Eidsberg i Østfold den 11/09/2016 Klasse Kl 3 m/del+skillind
Henteavstand 300m Dommer Nymoen, Ole Martin

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 19 9 19 28 10 10 10 07:23 105
2 SNL/321809 BC TIILI Tangeland, Vidar 20 9 18 27 10 10 10 07:31 104
3 NO50510/14 BC Yes Tegler, Monica 18 10 19 24 10 10 10 08:53 101
4 17060/2008 BC WHIMSEY Tangeland,  Vidar 20 10 19 23 10 8 8 11:20 98
5 S00/328527 BC LAPP Andersen, Petter 15 9 18 24 10 10 10 07:05 96
6 S00/331103 BC Dark Undrum, Jostein 13 10 16 21 10 9 10 08:54 89
7 S00/335228 BC GROESFAEN Andersen, Petter 15 9 19 20 10 8 3 09:43 84
8 S00/328528 Krutt Haug, Tonje 15 8 17 19 10 4 10 07:57 83
9 NO30308/12 BC HIPPI Osen, Torunn 20 9 14 11 10 7 1 08:10 72
10 NO30312/12 BC MAYRA Tegler, Monica 17 1 18 16 0 9 0 12:00 61

 

FM Eidsberg i Østfold (Akershusdeltagere) den 11/09/2016 Klasse Kl 3 m/del+skillind. Henteavstand 300m Dommer Nymoen, Ole Martin

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 NO31406/13 BC Storm Modin, Sissel 20 9 19 26 10 10 6 10:10 100
2 NO47082/12 BC STEP Buer, Karianne 20 8 18 23 10 9 7 07:28 95
3 NO32885/12 BC Scott Pettersen, Steffen 19 10 19 27 8 9 0 00:12 92
4 28434/08 BC ZACK Modin, Sissel 18 10 19 20 10 5 10 11:55 92
5 S00/297409 BC SPUD Hjeldnes, Kai Henrik 13 10 18 21 10 10 10 10:13 92
6 NO57435/10 BC EASY Kjelstrup, Cathinka 18 9 19 20 9 5 10 09:25 90
7 NO55029/11 BC ALLIE Buer, Karianne 13 7 17 25 10 8 10 09:00 90
8 S00/330107 BC BEA Løkkemo, Kristin 16 10 17 10 10 9 8 10:11 80
9 S00/331854 Omega Tan Kjelstup, Cathinka 16 7 13 24 0 4 10 11:00 74
10 NO31301/12 BC Bare Min Oulie, Janna 18 9 15 7 0 4 9 08:39 62
14 NO49977/14 BC Selfie Buer, Karianne 0 0 0 0 0 0 0 12:00 0
14 NO32412/11 BC TRÆET’S F Hjeldnes, Kai 0 0 0 0 0 0 0 12:00 0
14 NO42290/13 BC Ella Pettersen, Steffen 0 0 0 0 0 0 0 12:00 0
14 NO39625/12 BC Luke Røykaas, Trine 0 0 0 0 0 0 0 12:00 0

 

DP Eidsberg i Østfold den 03/09/2016 Klasse Kl 3 m/del+skillind
Henteavstand 300m Dommer Modin, Sissel

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 V1547/2013 SAM Eklund, Andreas 18 9 17 27 10 9 8 09:47 98
2 SNL/321809 BC TIILI Tangeland, Vidar 17 7 9 23 10 9 10 08:15 85
3 S00/328527 SAM Andersen, Petter 19 8 18 18 0 9 10 11:00 82
4 NO31766/14 BC ZAPPA Eklund, Andreas 20 9 15 15 0 10 10 07:50 79
5 S00/331854 Omega Tan Kjelstrup, Cathinka 15 2 11 20 7 8 10 07:23 73
6 S00/330107 BEA Løkkemo, Kristin–2020 Skedsmokorset 12 8 11 22 8 8 0 11:00 69
7 S00/335228 SWEEP Andersen, Petter- 11 8 17 13 10 5 0 11:00 64
8 NO57435/10 BC EASY Kjelstrup, Cathinka 1 5 2 10 8 9 10 08:04 45
9 S00/328528 Krutt Haug, Tonje 8 6 2 12 9 3 0 11:00 40
10 17060/2008 BC BUCK Tangeland, Vidar 18 10 5 0 0 0 0 11:00 33
11 S00/328532 AOIFE Andersen, Petter 1 0 0 0 0 0 0 11:00 1
13 NO35131/15 Bet Buer, Anne Schea 0 0 0 0 0 0 0 11:00 0
13 NO36018/14 BC Kep Kjelstrup, Cathinka–1346 Gjettum 0 0 0 0 0 0 0 11:00 0

DP Eidsberg i Østfold den 03/09/2016 Klasse Kl 3 m/del+singling
Henteavstand 300m Dommer Modin, Sissel

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 NO31766/14 BC ZAPPA Eklund, Andreas 20 8 14 26 10 6 10 06:40 94
2 V1547/2013 SAM Eklund, Andreas 18 8 13 25 10 10 10 09:00 94
3 SNL/321809 BC TIILI Tangeland, Vidar 19 8 14 23 10 9 10 10:00 93
4 S00/328527 SAM Andersen, Petter 20 9 18 24 8 5 0 11:00 84
5 S00/331854 Omega Tan Kjelstrup, Cathinka 16 8 15 24 6 9 6 10:30 84
6 S00/330107 BEA Løkkemo, Kristin 17 7 13 23 8 7 6 09:13 81
7 S00/335228 SWEEP Andersen, Petter 15 9 16 15 0 4 0 11:00 59
8 NO57435/10 BC EASY Kjelstrup, Cathinka 20 7 2 15 0 2 0 11:00 46
9 NO35131/15 Bet Buer, Anne 20 7 10 0 0 0 0 11:00 37
11 S00/328528 Krutt Haug, Tonje 0 0 0 0 0 0 0 11:00 0
11 S00/328532 AOIFE Andersen, Petter 0 0 0 0 0 0 0 11:00 0

 

DP Askim i Østfold den 03/08/2016 Klasse Kl 3 m/deling
Henteavstand 220m Dommer Marring, Geir

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Dele Tid Sum
1 NO55030/11 BC BEA Knive, Jaran 19 10 19 27 10 10 07:00 95
2 NO55403/13 BC GIN Knive, Jaran 20 10 19 23 10 9 07:00 91
3 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 18 8 20 22 9 10 06:00 87
4 NO41896/15 SIRI Knive, Jaran 20 10 19 21 6 10 08:00 86
5 NO30312/12 BC MAYRA Tegler, Monica 17 10 19 12 10 10 08:00 78
6 NO48737/10 BC PYRO Bilstad, Karen 18 8 18 19 0 10 11:00 73
7 S00/328532 BC AOIFE Andersen, Petter 16 8 14 15 10 9 11:00 72
8 NO50510/14 BC Yes Tegler, Monica 17 9 15 11 9 10 07:00 71
9 NO30308/12 BC HIPPI Osen, Torunn 20 9 15 8 8 9 07:00 69
10 S00/297409 SPUD Hjeldnes, Kai 15 7 15 17 5 9 11:00 68
11 17060/2008 BC BUCK Tangeland, Vidar 20 8 17 14 0 5 11:00 64
12 S00/328527 BC SAM Andersen, Petter 20 7 17 10 0 8 11:00 62
13 NO53993/15 Suzie Kristiansen, Jane 5 10 18 17 0 5 11:00 55
14 SNL/321809 BC TIILI Tangeland, Vidar 20 10 18 0 0 0 11:00 48
15 S00/328528 KRUTT Haug, Tonje 18 7 16 5 0 0 11:00 46
16 NO41894/15 BC LOPPA Bilstad, Karen 3 6 7 11 10 5 09:00 42
17 S00/335228 BC GROESFAEN Andersen, Petter 20 8 12 0 0 0 11:00 40
17 SNL/321810 BC YOLO Kristiansen, Jane 18 7 15 0 0 0 11:00 40
19 03485/06 BC ARON Johansen, Arild J 18 6 7 0 0 0 11:00 31
20 S00/331103 DARK Undrum, Jostein 0 0 0 0 0 0 11:00 0

DP Askim i Østfold den 07/08/2016 Klasse Kl 3 m/del+singling
Henteavstand 200m Dommer Modin, Sissel

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 NO31301/12 BC Bare Min Oulie, Janna 20 8 18 24 10 9 9 00:00 98
2 SNL/321809 BC TIILI Vidar Tangeland 17 10 19 23 6 8 5 00:00 88
3 S00/328532 BC AOIFE Petter Andersen 20 9 18 23 7 8 0 00:00 85
4 NO57435/10 BC EASY Cathinka Kjelstrup 19 10 18 20 7 10 0 00:00 84
5 S00/328528 Krutt Tonje Haug 20 8 18 15 7 7 4 00:00 79
6 S00/306682 BC BRONALLT Sverre Tarud 16 3 17 8 10 9 10 00:00 73
7 Ureg Dark Jostein Undrum 16 9 10 5 0 8 0 00:00 48
8 S00/331854 Omga Tan Cathinka Kjelstrup 0 0 0 0 0 0 0 00:00 0

DP Askim i Østfold den 07/08/2016 Klasse Kl 2
Henteavstand 190m Dommer Modin, Sissel

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Tid Sum
1 NO50612/09 BC SHANKLY T Andersen, Hege 16 4 19 12 15 00:00 66
2 NO45834/13 BC BIEBIER Sverre Tarud 1 5 19 16 9 00:00 50
3 NO37875/13 BC KELLIE Tarud, Wenche 15 5 5 0 0 00:00 25
0 NO49977/14 BC Selfie Karianne Buer 0 0 0 0 0 00:00 0
0 NO35131/15 Bet Buer, Anne 0 0 0 0 0 00:00 0
0 NO39625/12 BC Luke Trine Røykaas 0 0 0 0 0 00:00 0
7 NO47008/10 BC ZELDA Karlsen, Linda 0 0 0 0 0 00:00 0

DP Askim i Østfold den 07/08/2016 Klasse Kl 1
Henteavstand 110m Dommer Modin, Sissel

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 S00/335227 Kip Anton De Leon 20 10 21 2 7 13 00:00 73
2 S00/301191 BC CANEN KAN Aardal, Tom-Erik 2 10 23 8 5 15 00:00 63
3 NO50026/14 Tingeling Røykaas, Trine 17 6 13 0 0 0 00:00 36
4 NO47008/10 BC ZELDA Karlsen, Linda 10 7 10 5 0 0 00:00 32
0 NO51052/11 BC BIRK Norgård, Jane Beate 0 0 0 0 0 0 00:00 0
0 NO34719/09 BC SHAKIRA Heggstad, Anne 0 0 0 0 0 0 00:00 0
7 S00/298964 BC BABE Voldmo, Hege 0 0 0 0 0 0 00:00 0

 

DP Rakkestad i Østfold den 23/01/2016 Klasse Kl 1
Henteavstand 110 Dommer Pettersen, Steffen

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 ER16525/11 BC Despina G Buer, Anne 18 9 20 14 8 10 05:10 79
2 NO54313/12 BC Frøya Strøm, Alexander 17 6 18 19 10 9 05:05 79
3 NO37648/13 BC Arya Thørring, Tor Inge 18 6 15 18 9 6 06:00 72
4 V1799/2013 BC Django Lilleslett, Sander 16 8 20 16 5 6 05:45 71
5 S00/301461 BC Cap Brooks, Emilie 16 6 15 18 8 5 05:50 68
6 Dan Hjeldnes, Kai 17 10 17 12 10 0 08:00 66
7 Frøya Thørring, Tor Inge 16 9 20 5 7 8 06:00 65
8 NO49977/14 BC Selfie Buer, Karianne 12 5 15 16 8 8 05:00 64
9 NO51182/13 BC Get Weile Andersen, Petter 16 3 5 18 8 9 05:05 59
10 NO35131/15 BC Bet Buer, Anne Schea 15 5 1 17 1 9 05:01 48
11 NO30194/14 BC Karma Buer, Anne–5578 13 7 16 0 9 0 08:00 45
12 NO37647/13 BC Whitney Buer, Anne 12 5 10 4 5 6 06:10 42
13 NO57919/12 BC Tricko Olsen, Dagfinn 16 6 8 1 1 7 05:30 39
14 Kip DeLeon, Anton 5 1 1 0 9 10 05:25 26
18 Tootsie Kristiansen, Jane 0 0 0 0 0 0 08:00 0
18 V1728/2013 BC Quiet Roc Jørgensen, Trude 0 0 0 0 0 0 08:00 0
18 NO50085/13 BC Nico Undrum, Jostein 0 0 0 0 0 0 08:00 0
18 V1162/2013 BC For the win Sundsbø, Elin Beate 0 0 0 0 0 0 08:00 0

 

_____________________________________________________________________________

GJENNOMFØRTE PRØVER FOR 2015

DP Fredrikstad i Østfold den 25/10/2015 Klasse Kl 3 m/deling
Henteavstand 300m Dommer Tangeland, Vidar

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Dele Tid Sum
1 V1547/2013 BC SAM Eklund, Andreas 20 10 16 19 8 10 09:35 83
2 NO31766/14 BC ZAPPA Eklund, Andreas 19 10 17 16 10 7 06:37 79
3 NO55029/11 BC ALLIE Buer, Anne 18 9 16 20 10 2 10:23 75
4 00/328527 BC Sam Andersen,Petter 20 10 12 13 10 10 08:12 75
5 00/335228 BC Sweep Andersen,Petter 15 7 15 15 8 10 06:09 70
6 NO50510/14 BC Yes Tegler, Monica 16 7 14 21 0 8 12:00 66
7 NO30312/12 BC MAYRA Tegler, Monica 15 7 11 16 10 7 09:28 66
8 NO30308/12 BC HIPPI Osen, Torunn 20 10 12 15 2 6 09:19 65
9 NO35490/13 BC REMY M Børresen, Svein 20 7 14 16 4 4 08:18 65
10 NO31301/12 BC Bare Min Oulie, Janna 20 7 16 11 0 4 12:00 58
11 00/328528 BC Krutt Tonje Haug 9 6 5 4 2 1 12:00 27
12 00/329991 BC Mist Andersen,Petter 14 5 6 0 0 0 12:00 25

 

DP Fredrikstad i Østfold den 25/10/2015 Klasse Kl 2
Henteavstand 200m Dommer Tangeland, Vidar

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Tid Sum
1 NO31301/12 BC Bare Min Oulie, Janna 20 7 18 27 9 06:39 81
2 NO51870/13 BC BRAVO Tveiten, Maria 18 8 17 26 9 05:54 78
3 NO47009/10 BC ZHEA Bye, Astrid 20 9 17 20 10 06:36 76
4 00/328528 BC Krutt Tonje Haug 19 9 14 16 10 05:00 68
5 NO48887/13 BC Loke Myhre, Carol Ann 15 5 12 4 3 06:25 39
6 NO30309/12 BC QUILA Andersen, Jorun 0 0 0 0 0 01:00 0

 

DP Fredrikstad i Østfold den 25/10/2015 Klasse Kl 1
Henteavstand 120m Dommer Tangeland, Vidar

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 NO51871/13 BC BEN SID Torunn Osen 17 9 14 15 9 2 07:49 66
2 Ureg BC Yess Petter Andersen 14 7 10 13 9 5 06:11 58
3 NO48887/13 BC Loke Myhre, Carol Ann 19 8 10 10 5 0 08:00 52
4 NO47008/10 BC ZELDA Karlsen, Linda 13 8 12 5 3 0 08:00 41
5 00/328532 BC Aoifa Tonje Haug 0 0 0 0 0 0 01:00 0

 

LP Eidsberg i Østfold den 23/08/2015 Klasse Kl 3 m/del+skillind
Henteavstand 330m Dommer Nymoen, Ole Martin

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 S00/302053 BC Trim Mattsson Karin 20 10 20 25 10 10 10 10:33 105
2 S00/302121 BC Tyswg Kat Hansen Jo Agnar 19 10 19 27 10 10 10 10:50 105
3 NO55025/11 BC BOSS Briskeby Jan 20 9 19 27 10 9 9 10:34 103
4 NO55403/13 BC Gin Knive  Jaran 18 10 18 27 10 10 10 09:45 103
5 NO35578/11 BC TORRES Briskeby Jan 19 10 19 26 10 10 8 10:00 102
6 17060/2008 BC BUCK Tangeland Vidar 19 8 19 26 10 10 10 10:52 102
7 NO55030/11 BC Bea Knive Jaran 20 10 19 27 7 8 10 10:22 101
8 28434/08 BC Zack Modin Sissel 20 9 19 26 10 7 10 11:30 101
9 S00/309137 BC Meg Brattebø Jan Tore 18 10 19 25 8 10 10 00:00 100
10 NO48193/12 BC Lara Hansen Jo Agnar 19 10 18 25 10 8 10 09:00 100
11 NO59841/09 BC Scott Landås Rune 19 10 19 24 9 10 8 11:00 99
12 ISDS273645 BC jock Dalland Stein 19 10 17 25 9 9 10 09:40 99
13 07379/05 BC ARJA Briskeby Jan 16 10 19 26 8 10 10 10:15 99
14 SNL/313194 BC Bill Brattebø Jan Tore 18 10 19 22 10 10 9 10:00 98
15 07299/05 BC Maico Knive Jaran 18 9 18 22 10 10 10 11:11 97
16 ISDS293198 BC Glen Strøm Alexander 18 10 17 23 10 8 10 11:40 96
17 S00/316022 BC Llangwm K Landås Rune 17 9 16 24 10 10 10 10:37 96
18 NO31406/13 BC Storm Modin Sissel 20 9 18 22 10 10 5 11:40 94
19 SNL/331122 Snø Landås Rune 20 9 18 18 10 10 9 10:10 94
20 S00/313324 BC Jill Mattsson Karin 14 10 18 23 9 10 10 11:10 94
21 S00/314674 BC Bill Mattsson Karin 16 9 18 20 10 10 10 10:15 93
22 22903/04 BC Sisko Hansen Jo Agnar 20 9 17 24 9 9 4 11:50 92
23 NO55024/11 BC Marve Marring Geir 18 9 17 21 10 9 8 10:44 92
24 NO31158/13 BC Fibula Knive Jaran 17 10 18 20 10 7 9 09:47 91
25 S00/301085 Dusty Strøm Alexander 17 8 19 25 10 9 0 12:00 88
26 NO48737/10 BC Akersborg Bilstad Karen 18 10 20 21 5 8 5 10:15 87
27 NO57130/10 BC Jeff Sand Nina 19 9 18 22 6 2 10 11:18 86
28 NO32885/12 BC Scott Pettersen Steffen 18 10 16 14 10 8 8 10:44 84
29 ISDS281763 BC Tess Marring Geir 16 10 16 17 10 8 6 09:30 83
30 S00/328527 Sam Andersen Petter 20 10 19 6 10 7 10 11:33 82
31 NO31301/12 BC Bare Min Oulie, Janna 20 10 15 7 10 10 9 11:33 81
32 NO55026/11 BC Lynn Tangeland  Vidar 18 6 15 20 10 1 10 09:15 80
33 NO55029/11 BC Allie Buer Anne 16 8 14 13 10 9 10 10:19 80
34 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 11 9 14 19 9 9 8 11:14 79
35 NO58200/09 BC Bailights Bilstad Karen 19 10 18 9 10 2 10 11:20 78
36 18854/07 BC Bill Modin Sissel 13 10 17 8 10 10 10 11:30 78
37 S00/326948 William Brattebø Jan Tore 1 7 18 23 10 17 2 12:00 78
38 NO57339/09 BC FREDDIE Sand, Nina 18 9 18 3 10 9 10 11:23 77
39 isds296825 mist Dalland Stein 20 7 17 7 8 9 8 10:50 76
40 NO45517/09 BC PEARL Loftsgarden, Arne 19 10 19 11 10 5 0 12:00 74
41 NO35490/13 BC Remy M Børresen Svein 20 10 16 13 6 9 0 12:00 74
42 SNL/321810 BC Yolo Kristiansen Jane 20 10 16 9 10 9 0 12:00 74
43 NO30312/12 BC MAYRA Tegler, Monica 15 10 15 5 10 9 10 10:30 74
44 NO31231/11 BC BOSS Rømma, Thomas 17 8 17 10 4 10 4 09:55 70
45 21977/07 BC Bonzo Pettersen Steffen 15 9 12 8 10 10 0 12:00 64
46 NO36208 Sam Evje Kurt 19 8 14 5 9 1 6 11:48 62
47 NO30308/12 BC Tunevanne Osen Torunn 13 0 11 11 8 10 9 10:45 62
48 S00/331854 Omega Tan Kjelstrup Cathinka 16 10 15 6 10 3 0 12:00 60
49 NO57435/10 BC Easy Kjelstrup Cathinka 19 8 9 1 9 3 10 10:56 59
50 25496/07 BC Bett Folkestad Eivind 20 8 15 2 4 7 0 12:00 56
51 NO47082/12 BC Step Buer Karianne 19 9 13 12 0 1 0 12:00 54
55 SNL321809 BC Tiili Tangeland  Vidar 0 0 0 0 0 0 0 12:00 0
55 NO37600/14 Nellie Haakull Gerhard 0 0 0 0 0 0 0 12:00 0
55 ISDS322096 Taz Haakull Gerhard 0 0 0 0 0 0 0 12:00 0
55 NO37349/10 BC Scot Evje Kurt 0 0 0 0 0 0 0 12:00 0

 

LP Eidsberg i Østfold den 22/08/2015 Klasse 3 m/del+skillind
Henteavstand 330m Dommer Nymoen, Ole Martin

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 NO55030/11 BC BEA Knive, Jaran 20 9 19 28 9 10 10 10:25 105
2 NO31158/13 BC FIBULA Knive, Jaran 20 10 18 26 10 9 8 10:10 101
3 07299/05 BC MAICO Knive, Jaran 18 10 17 26 10 10 10 10:50 101
4 22903/04 BC SISKO Hansen, Jo Agnar 18 10 17 26 10 9 10 11:00 100
5 S00/302053 BC TRIM Mattsson, Karin 20 10 16 24 10 9 10 09:50 99
6 ISDS293198 BC GLEN Strøm, Alexander 10 19 18 10 10 10 13:30 97
7 S00/316022 BC LLANGWM K Landås, Rune 18 10 18 21 10 10 9 11:30 96
8 NO55403/13 BC Gin Knive, Jaran 19 5 15 27 10 10 10 11:10 96
9 S00/302121 BC TYSSWG KA Hansen, Jo Agnar 18 8 19 23 10 7 10 11:55 95
10 NO58200/09 BC BAILIGHS Bilstad, Karen 20 9 19 18 10 10 8 10:33 94
11 NO48193/12 BC LARA Hansen, Jo Agnar 17 9 18 22 10 10 6 11:15 92
12 28434/08 BC ZACK Modin, Sissel 18 10 15 19 10 10 10 11:30 92
13 NO31406/13 BC STORM Modin, Sissel 20 8 17 20 7 9 10 11:40 91
14 07379/05 BC ARJA Briskeby, Jan 20 8 14 19 10 10 10 12:20 91
15 NO59841/09 BC SCOTT Landås, Rune 15 8 15 28 10 6 8 12:33 90
16 S00/313324 BC JILL Mattsson, Karin 12 10 15 23 10 10 10 11:52 90
17 NO32885/12 BC SCOTT Pettersen, Steffen 17 7 17 18 10 10 10 12:19 89
18 S00/301085 Dusty Strøm Alexander 16 10 17 15 10 10 10 12:50 88
19 NO35578/11 BC TORRES Briskeby, Jan 20 9 16 14 10 10 8 09:30 87
20 NO37349/10 BC SCOT Evje, Kurt 20 10 14 14 10 10 9 10:43 87
21 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 17 7 18 15 10 9 10 09:30 86
22 NO35490/13 BC REMY M Børresen, Svein 19 10 19 7 10 8 10 11:53 83
23 S00/326948 William Brattebø Jan Tore 16 7 14 20 10 7 8 12:15 82
24 ISDS281763 BC TESS Marring, Geir 19 9 16 15 10 10 2 12:52 81
25 NO30312/12 BC MAYRA Tegler, Monica 19 8 17 11 10 10 6 08:40 81
26 SNL/321810 BC YOLO Kristiansen Jane 18 7 8 19 10 9 10 12:13 81
27 21977/07 BC BONZO Pettersen, Steffen 14 8 12 16 10 10 10 09:00 80
28 NO31231/11 BC BOSS Rømma, Thomas 11 9 18 11 10 10 10 12:45 79
29 18854/07 BC BILL Modin, Sissel 20 8 11 11 8 10 10 12:30 78
30 17060/2008 BC BUCK Tangeland, Vidar 13 5 14 19 10 10 6 10:30 77
31 SNL/313194 BC LLANFARIA Brattebø, Jan-Tore 14 8 10 14 10 10 10 11:53 76
32 NO57130/10 BC JEFF Sand, Nina 12 10 15 12 7 6 10 13:30 72
33 S00/328527 Sam Andersen Petter 20 9 18 2 10 9 0 14:00 68
34 ISDS322096 Taz Haakull Gerhard 14 9 13 3 9 10 10 12:30 68
35 NO55025/11 BC BOSS Briskeby, Jan 17 7 15 2 6 10 6 11:19 63
36 S00/314674 BC BILL Mattsson, Karin 17 8 11 3 10 9 1 11:15 59
37 isds296825 MIST Dalland Stein 1 4 11 11 10 10 6 10:19 53
38 NO55024/11 BC MARVE Marring, Geir 19 7 15 4 0 7 0 00:14 52
39 NO45517/09 BC PEARL Loftsgarden, Arne 20 10 18 0 0 0 0 14:00 48
40 NO55029/11 BC ALLIE Buer, Anne 20 9 18 0 0 0 0 14:00 47
41 25496/07 BC BETT Folkestad, Eivind 20 10 15 0 0 0 0 14:00 45
42 S00/309137 BC Meg Brattebø, Jan-Tore 15 9 17 0 0 0 0 14:00 41
43 NO31301/12 BC Bare Min Oulie, Janna 17 6 10 0 0 0 0 14:00 33
44 ISDS273645 BC JOCK Dalland, Stein 15 7 5 0 0 0 0 14:00 27
44 S00/331854 Omega Tan Kjelstrup Cathinka 20 6 1 0 0 0 0 14:00 27
46 SNL/331122 SNØ Landås Rune 18 7 0 0 0 0 0 14:00 25
47 SNL/321809 BC TIILI Tangeland, Vidar 17 7 0 0 0 0 0 14:00 24
48 NO30308/12 BC HIPPI Osen, Torunn 17 6 0 0 0 0 0 14:00 23
49 NO37600/13 BC NELLIE Haakull, Gerhard 1 5 0 0 0 0 0 14:00 6
55 NO57435/10 BC EASY Kjelstrup, Cathinka 0 0 0 0 0 0 0 14:00 0
55 NO47082/12 BC STEP Buer, Karianne 0 0 0 0 0 0 0 14:00 0
55 NO55026/11 BC LYNN Tangeland, Vidar 0 0 0 0 0 0 0 14:00 0
55 NO48737/10 BC PYRO Bilstad, Karen 0 0 0 0 0 0 0 14:00 0
55 NO57339/09 BC FREDDIE Sand, Nina 0 0 0 0 0 0 0 14:00 0
55 NO36208/13 BC Sam Evje, Kurt 0 0 0 0 0 0 0 14:00 0

 

FM Eidsberg, Østfold den 15/08/2015 Klasse 1
Henteavstand 150m Dommer Lomsdalen, Egil

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 NO47008/10 BC ZELDA Karlsen, Linda 17 7 16 19 8 5 07:00 72
2 Yes Tegler, Monica 16 5 12 18 8 10 06:00 69
3 NO49977/14 BC Selfie Buer, Karianne 16 8 11 6 9 10 06:00 60
4 NO39625/12 BC Luke Røykaas, Trine 12 7 18 16 3 1 06:00 57
5 Ureg Yme Vister, Veronica 18 7 6 13 7 6 06:00 57
6 NO42290/13 BC Ella Pettersen, Steffen 14 7 12 16 6 1 07:00 56
7 Ureg Krutt Haug, Tonje 16 8 9 12 2 4 07:00 51
8 Ureg Theo Holmeide, Siri 19 10 0 0 0 0 05:00 29
9 Ureg Maja Kjelstrup, Karianne 0 0 0 0 0 0 08:00 0

 

FM Eidsberg, Østfold den 15/08/2015 Klasse 2
Henteavstand 200 Dommer Lomsdalen, Egil

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Tid Sum
1 NO39625/12 BC Luke Røykaas, Trine 13 6 6 23 9 06:00 57
2 Sweep Andersen, Pette 10 7 7 23 7 06:00 54
3 15139/08 BC ENYA Wister, Veronica 8 7 8 0 0 06:00 23
4 S00/330107 Bea Kristin Løkkemo 6 7 5 0 0 08:00 18
5 NO43955/11 BC ZAPP Pettersen, Steffen 0 0 0 0 0 08:00 0

FM Eidsberg, Østfold den 15/08/2015 Klasse 3 m/del+skillind
Henteavstand 270m Dommer Lomsdalen, Egil

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 S00/295941 BC TESS Marring, Geir 19 8 12 27 9 10 9 11:00 94
2 S00/297409 Spud Hjeldnes, Kai 20 9 18 22 8 9 6 11:00 92
3 S00/328350 Dusty Strøm, Alexander 15 8 16 25 9 7 10 11:00 90
4 28434/08 BC ZACK Modin, Sissel 19 8 14 21 7 9 10 11:00 88
5 NO32885/12 BC SCOTT Pettersen, Steffen 18 8 12 22 9 9 9 11:00 87
6 NO31301/12 BC Bare Min Oulie, Janna 17 7 13 20 8 8 10 11:00 83
7 NO31406/13 BC Storm Modin, Sissel 18 9 7 22 6 9 10 09:00 81
8 18854/07 BC BILL Modin, Sissel 16 8 11 20 8 7 9 11:00 79
9 NO47082/12 BC STEP Buer, Karianne 15 8 14 19 7 8 7 11:00 78
10 S00/331854 Omega Tan Kjelstrup, Cathinka 16 10 4 26 8 10 4 11:00 78
11 NO57435/10 BC EASY Kjelstrup, Cathinka 20 8 7 21 9 7 4 11:00 76
12 NO55026/11 BC LYNN Tangeland, Vidar 15 7 15 16 9 10 2 11:00 74
13 ISDS293198 BC GLEN Strøm, Alexander 17 7 16 21 9 3 0 13:00 73
14 S00/299588 BC Nell Tangeland, Vidar 12 5 11 25 8 4 8 11:00 73
15 17060/2008 BC WHIMSEY Tangeland, Vidar 8 10 17 26 10 0 0 13:00 71
16 NO30312/12 BC MAYRA Tegler, Monica 12 10 15 10 9 5 8 11:00 69
17 NO55029/11 BC ALLIE Buer, Anne 20 9 8 19 9 0 0 13:00 65
18 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 1 5 12 15 10 10 8 11:00 61
19 S00/328327 BC Sam Andersen, Pette 18 9 9 9 9 5 0 11:00 59
20 21977/07 BC BONZO Pettersen, Steften 17 8 5 16 9 0 0 11:00 55
21 NO55024/11 BC MARVE Marring, Geir 17 7 9 0 0 0 0 13:00 33
22 SNL321809 BC TIILI Tangeland, Vidar 15 9 0 0 0 0 0 13:00 24
23 NO30308/12 BC HIPPI Osen, Torunn 1 1 6 7 8 0 0 13:00 23

_____________________________________________________________________________
GJENNOMFØRTE PRØVER FOR 2014

 

DP Rakkestad i Østfold den 07/12/2014 Klasse Kl 1
Henteavstand 80 Dommer Modin, Sissel

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 NO50612/09 BC SHANKLY T Andersen, Hege Marita 18 8 18 13 8 15 03:20 80
2 NO50000/13 BC SCRUF Hals, Ove 18 7 19 19 1 14 03:30 78
3 15139/08 BC ENYA Wister, Veronica 20 9 12 16 9 11 04:00 77
4 NO35386/12 BC THELMA Skurdal, Guro Thea 17 8 21 17 2 5 05:00 70
5 16911/2012 BC HIGH WORK Hansen, Jannike 18 6 10 12 7 12 04:00 65
6 NO34077/12 BC FAVEROS I Westby, Ranveig 18 3 9 12 6 12 05:30 60
7 NO30390/13 BC Snuppa Fjeld, Anita 16 8 18 8 4 0 07:00 54
8 00 KRUTT Haug, Tonje 0 0 0 0 0 0 00:00 0

 

DP Rakkestad i Østfold den 07/12/2014 Klasse Kl 1
Henteavstand 80 Dommer Modin, Sissel

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 15139/08 BC ENYA Wister, Veronica 20 9 19 15 5 14 03:20 82
2 NO50000/13 BC SCRUF Hals, Ove 17 8 17 17 7 11 05:30 77
3 16911/2012 BC HIGH WORK Hansen, Jannike 18 8 9 13 9 13 05:00 70
4 NO50612/09 BC SHANKLY T Andersen, Hege Marita 17 3 15 7 6 11 04:30 59
5 NO35386/12 BC THELMA Skurdal, Guro Thea- 19 4 10 2 7 10 03:30 52
0 NO30390/13 BC Snuppa Fjeld, Anita 0 0 0 0 0 0 00:00 0
0 00/328528 KRUTT Haug, Tonje 0 0 0 0 0 0 00:00 0
0 NO34077/12 BC FAVEROS I Westby, Ranveig 0 0 0 0 0 0 00:00 0
9 MAJA Kjelstrup, Karianne 0 0 0 0 0 0 00:00 0

 

DP Fredrikstad i Østfold den 02/11/2014 Klasse Kl 1
Henteavstand 120 Dommer Modin, Sissel

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 00/314143 Bess Eidet Marius 14 9 19 18 7 3 05:30 70
2 NO52733/12 BC HIND PAW’ Ulvedalen, Linda Therese 15 8 15 7 8 14 05:00 67
3 NO33081/09 BC TINDRA Hov, Hilde Ødemark 14 7 13 13 9 11 06:00 67
4 NO39625/12 BC Luke Røykaas, Trine 16 10 7 12 9 1 07:00 55
5 NO50003/13 BC BILA Oulie, Janna 14 8 9 9 1 6 06:15 47
0 NO48887/13 BC Loke Myhre, Carol Ann 0 0 0 0 0 0 00:00 0
7 UREG Theo Holmeide Siri 0 0 0 0 0 0 00:00 0

 

DP Fredrikstad i Østfold den 02/11/2014 Klasse Kl 2
Henteavstand 150 Dommer Modin, Sissel

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Tid Sum
1 00/314143 Bess Eidet Marius 15 9 23 17 11 08:00 75
2 NO39625/12 BC Luke Røykaas, Trine- 5 3 17 17 14 05:40 56
0 NO30309/12 BC QUILA Andersen, Jorun- 0 0 0 0 0 00:00 0
4 Zhea Bye Tolfsen Astrid 0 0 0 0 0 00:00 0

 

DP Fredrikstad i Østfold den 02/11/2014 Klasse Kl 3 m/deling
Henteavstand 200 Dommer Modin, Sissel

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Dele Tid Sum
1 NO30308/12 BC HIPPI Osen, Torunn 19 8 5 22 7 9 09:00 70
2 NO43718/09 BC FANCY Buer, Anne 18 10 17 20 0 0 11:00 65
3 NO55029/11 BC ALLIE Buer, Anne 20 9 16 17 0 0 11:00 62
4 NO35606/11 BC ELLIE Ulvedalen, Linda Therese 20 10 18 5 0 6 11:00 59
5 NO35490/13 BC REMY M Børresen, Svein 15 6 14 13 3 8 10:45 59
6 NO31301/12 BC Bare Min Oulie, Janna 16 5 17 5 7 6 10:55 56
7 NO50081/13 BC Mio Eftedal, Roy 18 10 17 1 0 9 11:00 55
8 v1277/12 Vilja Kristensen Gard 15 4 12 2 0 0 11:00 33
0 NO45082/10 BC ODA Ulvedalen, Linda Therese 0 0 0 0 0 0 00:00 0
0 NO47005/10 BC ZIMBA Eftedal, Roy 0 0 0 0 0 0 00:00 0
11 Ureg Skruf Hals Ove 0 0 0 0 0 0 00:00 0

 

FM Fredrikstad i Østfold den 05/10/2014 Klasse 1
Henteavstand 110 Dommer Sand, Jon A.

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 NO30309/12 BC QUILA Andersen, Jorun 16 9 19 17 10 15 07:00 86
2 NO52735/12 BC HIND PAW’ Ulvedalen, Linda 19 7 23 7 9 15 07:00 80
3 isds315200 Spot Wister, Veronica 19 10 14 15 10 7 07:00 75
4 NO52730/12 BC HIND PAW’ Ulvedalen, Linda 20 10 12 9 9 13 07:00 73
5 S00/314143 BC BESS Eidet, Marius 20 10 10 10 10 13 07:00 73
6 DK16910/20 Mexico Strøm, Alexander 16 8 13 8 10 13 07:00 68
7 NO39625/12 BC Luke Røykaas, Trine 20 5 2 19 7 11 07:00 64
8 NO52733/12 BC HIND PAW’ Ulvedalen, Linda 3 10 13 1 8 15 07:00 50
9 S00/315198 BC GIFT Voldmo, Hege Louise 18 1 5 10 7 0 08:00 41
12 NO50003/13 BC BILA Oulie, Janna 0 0 0 0 0 0 03:00 0
12 S00/328528 KRUTT Petter Andersen 0 0 0 0 0 0 03:00 0
12 15139/08 BC ENYA Wister, Veronica 0 0 0 0 0 0 03:00 0

 

FM i Gressvik den 05/10/2014 Klasse 2.
Henteavstand 200 Dommer Sand, Jon A.

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Tid Sum
1 NO31406/13 BC STORM Modin, Sissel 20 10 24 22 13 05:00 89
2 NO47009/10 BC ZHEA Bye, Astrid 19 10 21 18 8 05:00 76
3 V1281/2011 BC RISKY Ulvedalen, Linda 14 8 23 13 12 05:00 70
4 NO31157/13 BC ZOLAN Pettersen, Steffen 17 7 20 10 7 05:00 61
5 V1277/2012 Vija Gard Kristiansen 20 3 11 10 15 05:00 59
6 Ureg Sam Petter Andersen 3 7 21 13 2 05:00 46
8 Ureg Omega Tan Kjelstrup, Cathinka 0 0 0 0 0 03:00 0
8 S00/314143 BC BESS Eidet, Marius 0 0 0 0 0 03:00 0

 

FM Gressvik, Østfold den 05/10/14 Klasse 3 m/singling og deling.
Henteavstand 300 Dommer Sand, Jon A.

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 21977/07 BC BONZO Pettersen, Steffen 20 9 19 28 10 10 10 12:00 106
2 ISDS315200 Spot Strøm, Alexander 20 10 17 27 10 10 10 12:00 104
3 17060/2008 BC WHIMSEY Tangeland, Vidar 18 7 20 26 8 9 10 12:00 98
4 S00/299588 BC NEL Tangeland,  Vidar 18 10 16 24 10 10 10 12:00 98
5 NO30312/12 BC MAYRA Tegler, Monica 18 7 17 25 8 10 10 12:00 95
6 28434/08 BC ZACK Modin, Sissel 18 9 18 27 6 10 5 12:00 93
7 ISDS293198 BC GLEN Strøm, Alexander 19 10 20 22 10 10 1 12:00 92
8 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 20 8 14 22 7 10 8 12:00 89
9 18854/07 BC BILL Modin, Sisse 16 8 12 22 10 10 10 12:00 88
10 NO32885/12 BC SCOTT Pettersen, Steffen 17 10 18 23 10 1 7 12:00 86
11 NO47082/12 BC STEP Buer, Karianne 15 10 11 20 10 10 10 12:00 86
12 NO57435/10 BC EASY Kjelstrup, Cathinka 19 7 15 14 10 8 10 12:00 83
13 Lea Strøm, Alexander 4 9 15 24 10 10 9 12:00 81
14 NO43718/09 BC FANCY Anne Buer 20 3 3 16 10 10 10 12:00 72
15 NO30308/12 BC HIPPI Osen, Torunn 18 9 15 13 0 6 0 12:00 61
16 13881/06 BC TRÆET’S B Oulie, Janna 17 2 2 24 0 0 0 12:00 45
26 Ureg Sam Andersen, Petter 0 0 0 0 0 0 0 03:00 0
26 V1277/2012 Vilja Kristiansen, Gard 0 0 0 0 0 0 0 03:00 0
26 NO35606/11 BC ELLIE Ulvedalen, Linda 0 0 0 0 0 0 0 03:00 0
26 NO31406/13 BC STORM Modin, Sissel 0 0 0 0 0 0 0 03:00 0
26 NL 321809 BC TIILI Tangeland, Vidar 0 0 0 0 0 0 0 03:00 0
26 Ureg Omega-Tan Kjelstrup, Cathinka 0 0 0 0 0 0 0 03:00 0
26 NO31301/12 BC Bare Min Oulie, Janna 0 0 0 0 0 0 0 03:00 0
26 NO55029/11 BC ALLIE Buer, Anne 0 0 0 0 0 0 0 03:00 0
26 NO45082/10 BC ODA Ulvedalen, Linda 0 0 0 0 0 0 0 03:00 0
26 NO50000/13 BC SCRUF Hals, Ove 0 0 0 0 0 0 0 03:00 0

 

 

DP Eidsberg i Østfold den 10/08/2014 Klasse 3 m/del+singling
Henteavstand 370 Dommer: Smørgrav, Cato

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 ISDS293198 BC GLEN Strøm, Alexander 19 8 14 27 6 10 9 14:16 93
2 17060/2008 BC BUCK Tangeland, Vidar 17 10 14 21 10 10 10 12:00 92
3 28434/08 BC ZACK Modin, Sissel 19 10 12 20 10 9 10 14:10 90
4 S00/299588 BC NEL Tangeland, Vidar 15 10 15 23 10 5 10 14:42 88
5 NO47082/12 BC STEP Buer, Karianne 20 6 8 23 10 10 10 10:28 87
6 ISDS315200 SPOT Strøm, Alexander 16 10 15 18 10 6 10 13:03 85
7 ISDS281763 BC TESS Marring, Geir 20 8 10 21 10 9 7 14:20 85
8 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 20 5 14 25 10 10 0 15:00 84
9 18854/07 BC BILL Modin, Sissel 19 7 8 19 10 10 10 11:28 83
10 NO55024/11 BC MARVE Marring, Geir 15 10 10 22 10 9 6 12:41 82
11 NO30312/12 BC MAYRA Tegler, Monica 15 6 15 10 10 6 10 12:05 72
12 NO37349/10 BC SCOT Evje, Kurt 18 8 10 22 0 6 0 15:00 64
13 NO47005/10 BC ZIMBA Eftedal, Roy 18 7 11 10 10 6 0 15:00 62
14 21977/07 BC BONZO Pettersen, Steffen 18 7 8 16 7 6 0 15:00 62
22 V1277/2012 BC VILJA Kristiansen, Gard 0 0 0 0 0 0 0 15:00 0
22 NO31406/13 BC STORM Modin, Sissel 0 0 0 0 0 0 0 15:00 0
22 V1547/2013 BC SAM Eklund, Andreas 0 0 0 0 0 0 0 15:00 0
22 NO32885/12 BC SCOTT Pettersen, Steffen 0 0 0 0 0 0 0 15:00 0
22 NO57435/10 BC EASY Kjelstrup, Cathinka 0 0 0 0 0 0 0 15:00 0
22 NO36208/13 BC Sam Evje, Kurt 0 0 0 0 0 0 0 15:00 0
22 NO55027/11 BC SØSS Olsen, Dagfinn 0 0 0 0 0 0 0 15:00 0
22 NO50081/13 BC Mio Eftedal, Roy 0 0 0 0 0 0 0 15:00 0

 

DP Eidsberg i Østfold den 09/07/2014 Klasse 1
Henteavstand 120 Dommer Modin, Sissel

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 SNL/321809 BC TIILI Tangeland, Vidar 20 9 19 16 10 15 04:27 89
2 V1277/2012 VILJA Kristiansen, Gard 18 8 21 17 7 15 03:04 86
3 NO51549/12 BC BIG MACK Strøm, Alexander 18 7 20 17 7 15 05:00 84
4 NO50000/13 BC SCRUF Hals, Ove 18 9 22 14 4 13 05:39 80
5 00/321548 DELL Hvarstad, Monica 17 10 21 14 4 14 04:33 80
6 SWEEP Sand, Jon 16 10 21 19 1 13 04:34 80
7 00/328527 SAM Andersen, Petter 17 8 16 15 6 10 05:50 72
8 00/327887 SWEET Andersen, Petter 15 9 18 2 7 12 03:00 63
9 15139/08 BC ENYA Wister, Veronica 15 9 10 5 7 12 05:48 58
10 S00/314143 BC BESS Eidet, Marius 10 8 15 1 9 15 04:50 58
11 NO30309/12 BC QUILA Andersen, Jorun 12 8 7 13 1 3 04:13 44
12 NO36027/12 BC SPAR ESS Isaksen, Ann-Karin 13 8 15 4 2 0 08:00 42
16 NO34077/12 BC FAVEROS I Westby, Ranveig 0 0 0 0 0 0 08:00 0
16 NO36185/11 BC LAUTGJETE Moen, Victoria 0 0 0 0 0 0 08:00 0
16 S00/315198 BC GIFT Voldmo, Hege Louise 0 0 0 0 0 0 08:00 0
16 NO31156/13 BC LEA ISADO Strøm, Alexander 0 0 0 0 0 0 08:00 0

 

DP Mysen i Østfold den 12/06/2014 Klasse 1
Henteavstand 100  Dommer Tangeland, Vidar

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 ISDS315200 Spot Strøm, Alexander 17 8 21 14 10 15 06:00 85
2 NO47009/10 BC ZHEA Bye, Astrid 20 10 23 16 6 0 08:00 75
3 NO31406/13 BC STORM Modin, Sissel 20 10 19 19 5 0 08:00 73
4 NO50000/13 BC SCRUF Hals, Ove 18 6 15 12 9 0 08:00 60
5 NO30308/12 BC HIPPI Osen, Torunn 18 6 16 13 4 0 08:00 57
6 NO35490/13 BC Black Børresen, Svein 20 6 14 2 7 0 08:00 49
7 NO57057/12 BC Joy Mc Dowell, Liv 2 7 5 2 10 12 06:15 38

_____________________________________________________________________________

 GJENNOMFØRTE PRØVER FOR 2013

 

DP Fredrikstad i Østfold den 27/10/2013 Klasse 1
Henteavstand 110 Dommer Pettersen, Steffen

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 NO55027/11 BC SØSS Dagfinn Olsen 20 8 20 18 10 15 03:16 91
2 NO35096/11 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 15 5 20 13 10 15 05:00 78
3 NO47009/10 BC ZHEA Bye, Astrid 18 8 24 10 8 8 04:40 76
4 NO30311/12 BC TINGELING Tegler, Monica 15 2 20 17 9 9 06:20 72
5 NO30309/12 BC QUILA Andersen, Jorun 15 6 10 5 10 7 06:00 53
6 NO43955/11 BC ZAPP Løkkemo, Kristin 12 2 5 18 0 14 05:00 51
7 no34252/13 BC Tuva Klæboe, Millia 2 1 5 1 5 7 06:00 21

 

DP Fredrikstad i Østfold den 27/10/2013 Klasse 2
Henteavstand 190 Dommer Pettersen, Steffen

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Tid Sum
1 NO30312/12 BC MAYRA Tegler, Monica 20 10 23 26 14 07:00 93
2 05691/08 BC TEA Røed, Sigmund Waaler 17 7 25 28 14 07:00 91
3 NO47082/12 BC STEP Buer, Karianne 15 7 22 22 14 07:00 80
4 NO47005/10 BC ZIMBA Eftedal, Roy 16 6 22 21 15 07:00 80
5 NO55027/11 BC SØSS Dagfinn Olsen 19 10 22 9 13 07:00 73
6 Ureg Moss Petter, Andersen 18 6 21 13 13 07:00 71
7 Ureg Mia Klæboe, Millie 15 5 17 15 12 07:00 64
8 NO30308/12 BC HIPPI Osen, Torunn 17 8 5 9 9 07:00 48
9 05413/05 BC CROSS Moen, Anne Kristine 12 5 5 10 13 07:00 45
10 NO31301/12 BC Bare Min Oulie, Janna 12 3 5 11 11 07:00 42

 

DP Fredrikstad i Østfold den 27/10/2013 Klasse 1
Henteavstand 110 Dommer Pettersen, Steffen

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 NO47009/10 BC ZHEA Bye, Astrid 20 9 19 16 10 15 05:00 89
2 NO30309/12 BC QUILA Andersen, Jorun 13 1 5 2 10 11 05:00 42
4 Ureg Storm Modin, Sissel 0 0 0 0 0 0 05:00 0
4 NO43955/11 BC ZAPP Løkkemo, Kristin 0 0 0 0 0 0 05:00 0

 

FM for Østfold/Akershus den 06/10/2013 Klasse 3 m/del+skillind
Henteavstand 300 Dommer Aas, Jon R.

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 ISDS293198 BC GLEN Strøm, Alexander 20 9 17 27 10 9 10 10:30 102
2 NO43718/09 BC FANCY Buer, Anne 19 10 17 24 10 9 9 08:49 98
3 NO55026/11 BC LYNN Tangeland, Vidar 18 8 17 26 10 9 9 11:00 97
4 S00/295941 BC PENLLWYN Marring, Jan Geir 19 9 17 24 10 8 9 09:47 96
5 SOO/285082 Ben Strøm, Alexander 19 10 18 22 10 8 8 11:30 95
6 18854/07 BC BILL Modin, Sissel 18 10 17 23 10 7 8 10:40 93
7 NO47082/12 BC STEP Buer, Karianne 20 10 14 19 9 10 10 12:39 92
8 21977/07 BC BONZO Pettersen, Steffen 18 10 18 17 10 10 8 11:48 91
9 28434/08 BC ZACK Modin, Sissel 17 10 16 22 10 8 7 09:17 90
10 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 20 8 15 22 10 9 5 10:50 89
11 21305/08 BC TINKA Tegler, Monica 16 9 16 23 10 7 8 11:00 89
12 NO55024/11 BC MARVE Marring, Jan Geir 18 9 14 23 9 8 8 11:09 89
13 13881/06 BC TRÆET’S B Oulie, Janna 19 10 15 21 7 8 7 09:07 87
14 17060/2008 BC WHIMSEY Tangeland, Vidar 7 9 16 24 10 10 4 12:00 80
15 S00/299588 BC NEL Tangeland, Vidar 15 8 16 19 9 7 5 11:30 79
16 NO31301/12 BC Bare Min Oulie, Janna 15 7 16 12 8 8 9 09:35 75
17 NO57435/10 BC EASY Cathinka Kjelstrup 19 9 8 21 4 6 5 12:59 72

 

FM for Østfold/Akershus den 06/10/2013 Klasse 2
Henteavstand 230 Dommer Aas, Jon R.

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Tid Sum
1 NO50018/11 BC ELLING Finckenhagen, Anita 20 10 24 22 15 05:50 91
2 NO30312/12 BC MAYRA Tegler, Monica- 17 9 21 18 15 06:30 80
3 NO48472/11 BC GET WEILE Kjørvik, Ole Jakob 13 8 20 21 15 07:00 77
4 NO50519/10 BC KEEN KITE Teien, Maren 20 9 18 14 15 04:50 76
5 NO32885/12 BC SCOTT Pettersen, Steffen 19 8 21 12 15 04:42 75
6 NO30308/12 BC HIPPI Osen, Torunn 16 5 12 18 15 04:40 66

 

FM for Østfold/Akershus den 06/10/2013 Klasse 1
Henteavstand 130 Dommer Aas, Jon R.

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 NO50519/10 BC KEEN KITE Teien, Maren 20 10 23 17 6 9 05:30 85
2 NO33502/12 BC LILLE HER Johnsen, Hege 20 9 19 18 4 15 04:10 85
3 NO48472/11 BC GET WEILE Kjørvik, Ole Jakob 17 9 22 15 9 8 06:50 80
4 NO55027/11 BC SØSS Dagfinn Olsen 17 9 13 12 10 13 05:30 74

 

DP Eidsberg i Østfold den 15/09/2013 Klasse 3 m/del+singling
Henteavstand 280 Dommer Mandt, Gunvor (+ dommeraspirant Arild Johansen)

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 18854/07 BC BILL Modin, Sissel– 20 9 19 17 10 10 10 10:08 95
2 NO55024/11 BC MARVE Marring, Jan Geir 20 9 15 24 9 9 9 08:24 95
3 05691/08 BC TEA Røed, Sigmund 20 10 19 17 9 9 10 09:44 94
4 ISDS293198 BC GLEN Strøm, Alexander 17 9 18 25 10 8 7 09:30 94
5 17060/2008 BC WHIMSEY Tangeland, Vidar 19 8 18 18 10 10 10 08:47 93
5 NO47082/12 BC STEP Buer, Karianne 18 9 18 18 10 10 10 09:46 93
7 NO55026/11 BC LYNN Tangeland, Vidar 17 9 17 19 8 10 10 07:40 90
8 28434/08 BC ZACK Modin, Sissel 20 10 14 15 10 10 10 08:15 89
9 ISDS281763 BC TESS Marring, Geir 19 9 17 14 10 9 10 10:58 88
10 NO55029/11 BC ALLIE Buer, Anne 16 10 15 17 7 10 9 10:21 84
11 NO30312/12 BC MAYRA Tegler, Monica 17 10 15 19 9 6 6 09:36 82
12 S00/299588 BC NEL Tangeland, Vidar 18 8 15 14 10 8 7 08:50 80
13 21305/08 BC TINKA Tegler, Monica 5 7 13 23 9 10 10 08:42 77
14 13881/06 BC TRÆET’S B Oulie, Janna 20 10 12 15 0 9 10 11:35 76
15 NO31301/12 BC Bare Min Oulie, Janna 20 8 10 20 1 10 6 09:40 75
16 SOO/285082 BEN Strøm, Alexander 15 7 10 15 10 9 8 09:18 74
17 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 16 8 6 21 2 10 10 10:27 73

 

DP Eidsberg i Østfold den 18/08/2013 Klasse 1
Henteavstand 100 Dommer Lomsdalen, Egil (+ dommeraspirant Arild Johansen)

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 NO55027/11 BC SØSS Olsen, Dagfinn 20 10 23 20 8 4 06:04 85
2 NO47009/10 BC ZHEA Bye, Astrid 20 9 18 0 8 12 05:30 67
3 NO34250/12 BC KATIE Jensen, Per Holger 8 8 20 0 5 14 03:10 55
4 NO38263/11 BC LILLE PER Tarud Sverre 5 0 15 0 9 14 04:00 43

 

DP Eidsberg i Østfold den 18/08/2013 Klasse 2
Henteavstand 200 Dommer Lomsdalen, Egil (+ dommeraspirant Arild Johansen)

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Tid Sum
1 ISDS287045 BC TAG Sand, Jon 20 10 19 26 15 10:00 90
2 UREG MOSS Sand, Jon 18 10 20 17 15 08:20 80
3 UREG BEN Sand, Jon 20 8 13 15 15 05:50 71
4 S00/298298 BC DAVE Sand, Jon 6 8 8 24 15 06:40 61
5 NO43718/09 BC FANCY Buer, Karianne 2 5 1 12 5 07:40 25
10 NO30308/12 BC HIPPI Osen, Torunn 0 0 0 0 0 10:00 0

 

DP Eidsberg i Østfold 18/08/2013 Klasse 3 m/del+singling
Henteavstand 250 Dommer Lomsdalen, Egil (+ dommeraspirant Arild Johansen)

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 18 10 14 25 10 10 10 09:25 97
2 ISDS281763 BC TESS Marring, Geir 17 8 16 24 9 10 10 09:21 94
3 ISDS296336 BC GLEN Strøm, Alexander 20 10 15 22 8 6 10 10:53 91
4 17060/2008 BC BUCK Tangeland, Vidar 19 8 15 19 10 10 10 10:40 91
5 NO55024/11 BC MARVE Marring, Jan Geir 7 10 16 24 10 9 10 08:48 86
6 21305/08 BC TINKA Tegler, Monica 19 8 16 12 10 10 10 11:15 85
7 NO55026/11 BC LYNN Tangeland, Vidar 20 8 10 23 10 4 10 00:00 85
8 NO55029/11 BC ALLIE Buer, Anne 19 8 10 15 10 10 10 08:20 82
9 18854/07 BC BILL Modin, Sissel 20 10 12 19 9 10 0 12:00 80
10 28434/08 BC ZACK Modin, Sissel 18 8 1 24 10 9 10 08:20 80
11 NO43718/09 BC FANCY Buer, Anne 17 8 13 14 10 5 8 10:51 75
12 NO47082/12 BC STEP Buer, Karianne 18 10 9 14 10 4 10 10:44 75
13 NO50018/11 BC ELLING Finckenhagen, Anita 20 9 16 13 4 6 0 12:00 68
14 NO57435/10 BC EASY Kjelstrup, Cathinka 20 7 10 15 5 10 0 12:00 67
15 NO30312/12 BC MAYRA Tegler, Monica- 14 8 9 15 10 10 0 12:00 66
16 13881/06 BC TRÆET’S B Oulie, Janna 10 4 2 14 4 2 10 11:20 46

 

DP Eidsberg i Østfold den 27/07/2013 Klasse 1
Henteavstand 100 Dommer Marring, Geir

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 NO50018/11 BC ELLING Finckenhagen, Anita 20 8 21 11 7 15 04:40 82
2 UREG BOB Strøm, Alexander 18 2 22 10 8 15 04:10 75
3 NO55027/11 BC SØSS Olsen, Dagfinn 19 10 22 10 8 0 07:00 69

 

DP Eidsberg i Østfold den 27/07/2013 Klasse 3 m/del+skillind
Henteavstand 350 Dommer Marring, Geir

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Del Skill Tid Sum
1 07299/05 BC MAICO Knive, Torbjørn Jaran 20 10 19 28 10 10 7 10:20 104
2 ISDS287045 BC TAG Sand, Jon 19 10 17 26 10 9 10 08:10 101
3 ISDS277760 BC EDDIE Knive, Torbjørn Jaran 18 10 17 27 7 10 10 07:14 99
4 NO55030/11 BC BEA Knive, Torbjørn Jaran 20 10 19 27 2 10 7 10:58 95
5 07379/05 BC ARJA Briskeby, Jan 15 9 18 26 7 10 10 09:20 95
6 17060/2008 BC BUCK Tangeland, Vidar 15 5 18 24 10 10 10 10:44 92
7 UREG BEN Strøm, Alexander- 18 10 15 22 8 10 8 10:55 91
8 NO57436/10 BC RINA Alvseike, Henry 20 10 13 18 9 10 10 09:36 90
9 S00/300031 BC DOT Alvseike, Randi 19 9 13 25 10 9 0 11:00 85
10 ISDS305494 QUEEN Alvseike, Randi 20 9 17 22 10 6 0 11:00 84
11 S00/300069 BC SHEP Sand, Arne Christoffer 19 8 14 23 10 9 0 11:00 83
12 NO35578/11 BC TORRES Briskeby, Jan 16 7 12 25 10 10 0 11:00 80
13 UREG BEN Sand, Jon 8 9 17 20 7 7 7 08:58 75
14 S00/299588 BC NEL Tangeland, Vidar 15 4 10 22 4 10 9 10:52 74
15 NO55025/11 BC BOSS Briskeby, Jan 12 7 13 25 7 8 0 11:00 72
16 NO47082/12 BC STEP Buer, Karianne 10 2 16 18 9 9 8 10:58 72
17 ISDS293198 BC GLEN Strøm, Alexander 19 10 13 21 0 0 0 11:00 63
18 S00/311494 BC MOLLY Sand, Arne Christoffer 13 7 7 8 10 8 0 11:00 53
19 NO55029/11 BC ALLIE Buer, Anne–1914 9 3 6 12 10 10 0 11:00 50
20 ISDS316439 CELINE Alvseike, Randi 17 9 13 5 0 0 0 11:00 44
21 NO50018/11 BC ELLING Finckenhagen, Anita 20 6 3 9 0 0 0 11:00 38
22 NO43718/09 BC FANCY Buer, Anne 2 4 3 6 10 7 0 11:00 32


DP Askim i Østfold den 30/05/2013 Klasse 1
Henteavstand 100 Dommer Tangeland, Vidar

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 NO50519/10 BC  KITER Teien, Maren 18 10 22 18 7 4 05:00 79
2 NO50842/11 BC GATTI-VEY Sorknes, Nora Kulblik 20 7 22 10 3 15 04:35 77
3 S00/317454 BC TOM Oudmayer, Runar 18 7 12 18 9 1 05:30 65
4 V1079/2009 BC NELLE-VIS Larsson, Jessica 15 8 14 7 6 11 05:10 61
5 Bess Eidet, Marius 6 4 21 12 6 8 05:40 57

_____________________________________________________________________________

GJENNOMFØRTE PRØVER FRA 2012

 

DP Fredrikstad i Østfold den 28/10-2012 Klasse 3 m/deling
Henteavstand 300 Dommer Woldstad, Leif Tore

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Dele Tid Sum
1 17060/2008 BC WHIMSEY Tangeland, Vidar 20 8 18 27 10 10 09:00 93
2 isds296276 Nell Sand, Hans-Erik 18 10 20 23 10 10 10:00 91
3 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 20 9 18 23 10 10 10:00 90
4 13881/06 BC TRÆET’S B Oulie, Janna- 18 9 18 22 10 10 10:00 87
5 ISDS279494 BC LAD Sand, Hans-Erik 19 7 16 23 10 10 09:00 85
6 NO48737/10 BC PYRO Finckenhagen, Anita 19 10 19 23 10 0 12:00 81
7 21305/08 BC TINKA Tegler, Monica 20 7 17 23 6 7 10:00 80
8 NO47082/12 STEP Buer, Karianne 15 10 17 27 10 0 12:00 79
9 NO47005/10 BC ZIMBA Eftedal, Roy 19 7 14 18 6 5 10:00 69
10 NO43718/09 BC FANCY Buer, Anne 18 5 11 25 8 0 12:00 67
11 18854/07 BC BILL Modin, Sissel 10 5 16 25 10 0 12:00 66
12 28434/08 BC ZACK Modin, Sissel 18 7 12 5 10 0 12:00 52
13 NO55026/11 BC LYNN Tangeland, Vidar 15 7 10 10 10 0 12:00 52
14 V1097/2005 BC KRONVALLA Børresen, Svein 5 8 10 1 1 0 12:00 25

 

DP Fredrikstad i Østfold den 28/10/2012 Klasse 1
Prøvenummer 37/10 Henteavstand 120 Dommer(e) Woldstad, Leif Tore

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 ER13100/07 BC TENDING J Brenden, Lillian 17 10 22 17 10 15 06:00 91
2 10405/06 BC KJAPP Andersen, Petter Eugen 17 10 23 17 8 12 06:00 87
3 NO50018/11 BC ELLING Finkenhagen, Anita 18 8 23 14 8 15 06:00 86
4 NO30312/12 BC MAYRA Tegler, Monica 16 5 17 18 10 15 06:00 81
5 NO47009/10 BC ZHEA Bye, Astrid 15 5 10 10 7 15 06:00 62
6 ISDS292387 BC FLY Andersen, Petter Eugen 1 1 15 18 10 15 06:00 60
7 isds314143 Bess Eidet, Marius 16 7 10 0 10 8 06:00 51
8 NO31301/12 BC Bare Min Oulie, Janna 1 1 15 10 8 15 06:00 50

 

DP Fredrikstad i Østfold den 28/10-2012 Klasse 2
Henteavstand 150 Dommer Woldstad, Leif Tore

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Tid Sum
1 V1097/2005 BC KRONVALLA Børresen, Svein 16 10 19 24 15 09:00 84
2 ISDS292387 BC FLY Andersen, Petter Eugen 14 7 21 24 15 09:00 81
3 NO50018/11 BC ELLING Finkenhagen, Anita 18 8 19 20 15 09:00 80
4 ER13100/07 BC TENDING J Brenden, Lillian 20 7 19 18 14 09:00 78
5 ureg Embla Hansen, Janikke 15 5 10 20 15 09:00 65
6 NO55029/11 BC ALLIE Buer, Anne 0 0 0 0 0 09:00 0

 

FM Østfold i Eidsberg den 07/10/2012 Klasse 3 m/deling
Henteavstand 400 Dommer Sand, Jon A.

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Dele Tid Sum
1 21977/07 BC BONZO Pettersen, Steffen 20 10 18 22 10 10 09:00 90
2 ISDS296336 BC GLEN Strøm, Alexander 19 6 17 27 10 7 09:00 86
3 17060/2008 BC WHIMSEY Tangeland, Vidar 20 4 15 26 10 10 09:00 85
4 18854/07 BC BILL Modin, Sissel 20 10 17 21 10 0 12:00 78
5 21305/08 BC TINKA Tegler, Monica 18 9 16 15 10 10 09:00 78
6 NO48737/10 BC PYRO Finkenhagen, Anita 18 10 15 16 10 2 09:00 71
7 ISDS268085 BC BROR Marring, Geir 8 4 11 24 10 9 09:00 66
8 13881/06 BC BIR Oulie, Janna- 18 7 16 6 7 9 09:00 63
9 ISDS281763 BC TESS Marring, Geir 1 5 9 24 10 10 09:00 59
10 ISDS293200 BC TIM Strøm, Alexander- 10 10 7 14 10 4 09:00 55
11 28434/08 BC ZACK Modin, Sissel 19 8 7 9 10 0 12:00 53

 

FM Østfold i Eidsberg den 07/10/2012 Klasse 2
Henteavstand 200 Dommer(e) Sand, Jon A.

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Tid Sum
1 no47082/12 BC Step Buer, Karianne 18 9 21 20 15 06:24 83
2 NO47005/10 BC ZIMBA Eftedal, Roy 20 10 20 17 13 05:44 80
3 V1097/2005 BC KRONVALLA Børresen, Svein 18 10 12 21 15 06:00 76
4 NO50018/11 BC ELLING Finkenhagen, Anita 18 8 22 6 15 06:36 69
5 V1086/2008 BC SUPREME L Johansen, Øivind 18 5 16 15 14 06:00 68
6 NO50020/11 BC MILLA Kjeldsrup, Catinka 13 8 21 6 15 06:00 63
7 04750/05 BC BEYLA Osen, Torunn 13 2 10 7 15 04:24 47

 

 

FM Østfold i Eidsberg den 07/10-2012 Klasse 1
Henteavstand 100 Dommer Marring, Geir

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 NO52800/09 BC KESSI Pettersen, Steffen 19 10 17 18 10 15 07:00 89
2 NO55029/11 BC ALLIE Buer, Anne- 18 10 24 15 8 13 07:00 88
3 ISDS292387 BC FLY Andersen, Petter Eugen 14 10 22 13 10 15 07:00 84
4 ER13100/07 BC TENDING J Brenden, Lillian 19 8 17 14 8 10 07:00 76
5 Ureg Embla Hansen, Jannike 19 10 19 11 5 10 07:00 74
6 NO59982/09 BC BEN Hartviksen, Lise Nicoline 13 10 13 14 10 13 07:00 73
7 V1079/2009 BC NELLE Larsson, Jessica 12 8 13 14 7 15 06:28 69
8 V1547/2009 BC EVITA Mcdowell, Liv 20 10 15 0 10 10 07:00 65
9 10405/06 BC KJAPP Andersen, Petter Eugen 18 1 11 3 9 15 07:00 57
10 NO55044/11 BC TINKA Scobte, Lene 2 5 12 2 10 14 07:00 45
11 V1128/2011 BC THELMA Rekdal, Stine Lee 15 4 12 5 2 2 07:00 40
15 isds314143 Bess Eide, Marius 0 0 0 0 0 0 00:01 0
15 NO31301/12 BC Bare Min Oulie, Janna 0 0 0 0 0 0 01:00 0
15 V1064/2010 BC ROLIGA SI Kristiansen, Gard 0 0 0 0 0 0 01:00 0
15 Ureg Bixi Gjerjordet, Helene 0 0 0 0 0 0 01:00 0

 

DP Eidsberg i Østfold den 22/07-2012 Klasse 3 m/deling
Henteavstand 250 Dommer Aas, Jon R.

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Dele Tid Sum
1 ISDS277760 BC EDDIE Knive, Jaran 17 10 19 28 10 9 06:48 93
2 ISDS306682 BRONAL ED Lomsdal, Egil 18 9 14 26 10 10 09:01 87
3 Ureg Millie Bilstad, Karen 19 10 13 25 10 8 08:50 85
4 NO35578/11 BC TORRES Briskeby, Jan 18 9 12 28 10 8 07:15 85
5 V1597/2007 BC EMMA Billkvam, Heidi 20 8 14 24 10 8 08:40 84
6 NO55026/11 BC LYNN Tangeland, Vidar 17 10 12 25 10 9 05:36 83
7 07379/05 BC ARJA Briskeby, Jan 19 9 15 23 10 4 09:01 80
8 NO45516/09 BC MADDIE Knive, Jaran 14 9 13 25 9 10 08:15 80
9 16895/03 BC STEP Briskeby, Jan 20 7 11 24 10 7 08:45 79
10 v1965/2010 Rebell Billkvam, Heidi 18 10 16 19 9 5 09:35 77
11
17060/2008
BC BUCK Tangeland, Vidar 18 8 15 18 10 7 07:50 76
12 20974/08 BC TUNEVANNE Tegler, Monica 15 9 16 18 10 8 08:43 76
13 NO55030/11 BC BEA Knive, Jaran 20 9 18 10 10 8 09:04 75
14 07299/05 BC MAICO Knive,  Jaran 19 8 13 22 5 8 09:55 75
15 S00/299588 BC NEL Tangeland, Vidar 17 8 17 12 10 8 06:48 72
16 NO310374/1 STEP Buer, Karianne 5 9 13 22 10 7 09:20 66
17 NO48737/10 BC PYRO Finkenhagen, Anita 20 9 15 16 0 0 10:00 60
18 NO43718/09 BC FANCY Buer, Karianne 15 7 11 15 0 10 10:00 58
19 21305/08 BC TINKA Tegler, Monica 19 9 10 8 0 0 10:00 46
20 NO39636/11 BC PRADA Helgesen, Martin 2 6 7 22 0 1 10:00 38
26 V1216/2007 BC TOD Lomsdal, Egil 0 0 0 0 0 0 10:00 0
26 ISDS293137 BC BOB Løkkemo, Kristin 0 0 0 0 0 0 10:00 0
26 13881/06 BC TRÆET’S B Oulie, Janna 0 0 0 0 0 0 10:00 0
26 NO47005/10 BC ZIMBA Eftedal, Roy 0 0 0 0 0 0 10:00 0
26 Ureg Bob Bilstad, Karen 0 0 0 0 0 0 10:00 0
26 21977/07 BC BONZO Pettersen, Steffen 0 0 0 0 0 0 10:00 0

 

DP Eidsberg i Østfold den 22/07-2012 Klasse 2
Henteavstand 200 Dommer Aas, Jon R.

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Kve Tid Sum
1 NO31266/11 BC KELLY Lomsdalen, Egil 15 9 24 23 15 04:00 86
2 V1625/2008 BC EIRA Rasmussen, Mona 19 10 22 15 10 06:00 76
3 NO55029/11 BC ALLIE Buer, Anne 18 10 22 13 12 06:00 75
4 NO58268/09 BC ALTIETT Andersen, Tove 0 0 0 0 0 08:00 0

 

DP Eidsberg i Østfold den 22/07-2012 Klasse 1
Henteavstand 110 Dommer Aas, Jon R.

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 NO50018/11 BC ELLING Finkenhagen, Anita 20 8 14 8 6 11 06:00 67
2 NO59982/09 BC BEN Hartviksen, Lise Nicoline 2 5 21 18 7 14 04:10 67
3 NO38261/11 BC SPINNVILL Oudmayer, Runar 19 10 21 0 8 3 06:30 61
11 NO39821/09 BC KRUTTLAPP Torp, Line 0 0 0 0 0 0 08:00 0
11 15139/08 BC ENYA Wister, Veronica 0 0 0 0 0 0 08:00 0
11 NO60662/09 BC DON Andersen, Petter Eugen 0 0 0 0 0 0 08:00 0
11 10405/06 BC KJAPP Andersen, Petter Eugen 0 0 0 0 0 0 08:00 0
11 V1810/2006 BC I’M AMY Haugland, Andreas 0 0 0 0 0 0 08:00 0
11 V1079/2009 BC NELLE-VIS Larsson, Jessica 0 0 0 0 0 0 08:00 0
11 NO39818/09 BC KRUTTLAPP Hegg, Arne 0 0 0 0 0 0 08:00 0
11 NO36194/11 BC JØRGEN Smørgrav, Carl-Erik 0 0 0 0 0 0 08:00 0

 

DP Eidsberg i Østfold den 21/01-2012 Klasse 1
Henteavstand 120 Dommer Knive, Torbjørn Jaran

Nr reg Ra Navn Fører Utg Løs Inn Driv Etter Kve Tid Sum
1 Marve Marring, Geir 16 9 24 18 10 15 07:00 92
2 V1425/2007 BC JAFFA Hauger, Kristin Natås- 20 8 21 16 9 15 07:00 89
3 Allie Buer, Anne 20 10 16 17 8 10 07:00 81
4 ER13100/07 BC TENDING J Brenden, Lillian 17 8 8 17 10 15 07:00 75
5 Step Buer, Karianne 18 7 10 16 6 15 07:00 72
7 Lyn Tangeland, Vidar 0 0 0 0 0 0 08:00 0
7 NO48267/09 BC TAZ Stensrud, Jane 0 0 0 0 0 0 08:00 0